OMRON в медицині

Тонометр OMRON R7 в черговий раз заслужив визнання споживачів. На цей раз – дуже високий бал віддали споживачі Німеччини

image_250_180_1 (1)

Тонометр OMRON R7 в черговий раз заслужив визнання споживачів. На цей раз – дуже високий бал віддали споживачі Німеччини

У 2006 році, тест німецького споживчого журналу визнав прилад кращим за якістю продуктом серед вимірювачів АТ на зап’ясті. У статті про тестування йдеться: «Кращий аргумент – це переконливе якість. Така якість, яким володіє медична техніка OMRON. Триразово OMRON був відзначений оцінкою “добре”: вимірювальний прилад кров’яного тиску виробництва OMRON RX Genius (R7) є найкращим для вимірювання артеріального тиску на зап’ясті. Також “добре” оцінюються: вимірювальний прилад кров’яного тиску зап’ястя OMRON R6 і прилад з манжетою на плече OMRON М6.

Експерти радять контролювати кров’яний тиск – власним вимірювальним приладом починаючи з, найпізніше, – 35-ти років, однак, при раніше відомому підвищеному кров’яному тиску – регулярно і незалежно від віку.

Приблизно 1,4 млн. Вимірювачів артеріального тиску купуються в Німеччині в рік. Чи кожен прилад є ефективним? Ні, тестування продукції № 1/2006 говорить про те, що споживачі визначають вдалу покупку за вартістю, що є помилковим. Така технологія в пристроях, як технологія IntellisenseTM, а також інші якості тонометрів OMRON роблять вимірювання артеріального тиску комфортним і точним, а прилад – простим в управлінні та надійним. Ніякої дешевизни, а тільки повноцінна турбота про здоров’я ».

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки