OMRON в медицині

В інституті кардіології імені академіка Стражеска відбулася наукова конференція «Актуальні питання сучасної кардіології»

image_250_180_1

В інституті кардіології імені академіка Стражеска відбулася наукова конференція «Актуальні питання сучасної кардіології»

2 березня 2012 року в Інституті кардіології імені академіка Стражеска відбулася наукова конференція під назвою «Актуальні питання сучасної кардіології».

Кращі фахівці країни обмінювалися досвідом щодо методів боротьби і профілактики захворювань серцево – судинної системи.

Компанія «Інтернешнл медікал Еквіпмент», офіційний представник OMRON Healthcare в Україні, представила свої винаходи на заході, так як є активним і постійним учасником різних акцій і конференцій, спрямованих на поліпшення здоров’я і якості життя української нації.

Яскравим тому прикладом є соціальна програма «Ваше здоров’я у Ваших руках». Компанія «ІМЕ» спільно з українською асоціацією «Рух за здоровий спосіб життя» організувала акцію по місту Києву, в рамках якої в поліклініки всіх районів міста були виділені сучасні електронні тонометри ТМ OMRON. І тепер кожен, хто відвідує поліклініки, може виміряти рівень артеріального тиску медичним приладом найвищої якості.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки