OMRON в світі

Всесвітньо відома консалтингова компанія, визнаний лідер в маркетингових дослідженнях і стратегіях зростання Frost & Sullivan

frost2

Всесвітньо відома консалтингова компанія, визнаний лідер в маркетингових дослідженнях і стратегіях зростання Frost & Sullivan

Всесвітньо відома консалтингова компанія, визнаний лідер в маркетингових дослідженнях і стратегіях зростання Frost & Sullivan, проаналізувавши американський ринок інгаляторів Небулайзерная типу, вибрав Omron Heаlthcаre, Inc. як одержувача Нагороди Лідерства Технологій – 2005 в ультразвуковому сегменті інгаляторів.

Особливо була підкреслена передова технологічна концепція ультразвукової мембрани VMT (Vibrating Mesh Technology) для небулайзерів.

“Omron Heаlthcаre – лідер в сегменті ринку небулайзерів”, – повідомляє менеджер компанії Frost & Sullivan IndustryАміт Бохора. “OMRON пройшов шлях від інформування про ринковий потенціал інгаляторів з ультразвукової технологією, раніше використовуваної для виробництва, до успішного запровадження на ринок першого електронного небулайзера, що використовує VMT.”

“Переваги небулайзеров OMRON VMT (в Україні – Omron NE-U22) різноманітні”, пояснює Бохора. “Небулайзер VMT портативні, зручні, не вимагають координації дихання, ефективні, надійні і, нарешті, мають порівняно незначний відсоток втрати лікарської речовини в процесі інгаляції”

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки