OMRON в медицині

Всесвітній день нирки-2008 в Україні

image_250_180_1 (2)

Всесвітній день нирки-2008 в Україні

12-13 березня вперше в м.Києві в рамках щорічного міжнародного проекту World Kidney Day з ініціативи Асоціації нефрологів України відбувся перший науковий конгрес «Всесвітній день нирки-2008», проведений спільно з Асоціацією урологів України за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Участь в ньому взяли провідні кардіологи, ревматологи, педіатри, акушери-гінекологи і лікарі загальної практики. На думку учасників Всесвітнього дня нирки цей захід став знаковим для медичної громадськості.

Серед запрошених на конференцію компаній був і OMRON. Компанія OMRON представляє широкий асортимент електронних тонометрів, об’єднує які основне – висока точність і оптимальна швидкість вимірювань.

Мета конференції – донести до громадськості інформацію, що патологія нирок – велика міждисциплінарна проблема, яка об’єднує фахівців різних напрямків. Ключовими питаннями до теперішнього часу залишаються ураження нирок при цукровому діабеті, гіпертонічній хворобі і системних захворюваннях. Крім того, захворювання нирок є однією з головних причин зростання серцево-судинної смертності: щорічно від первинних серцево-судинних подій внаслідок несвоєчасного виявлення порушень функції нирок в світі вмирають близько 1 млн. Чоловік.

Мета участі в конференції компанії OMRON – донести до громадськості інформацію, що зниження артеріального тиску до цільових цифр при артеріальній гіпертензії, хронічній нирковій недостатності і хронічної хвороби нирок зумовлює зменшення ризику виникнення гострого коронарного синдрому в середньому на 25%, інсультів – приблизно на 40%, уповільнює темп зниження швидкості клубочкової фільтрації в 3-6 разів.

Тому дуже важливо контролювати свій тиск. В останніх рекомендаціях Європейського кардіологічного товариства (ESC, 2007) визначено оптимальні показники артеріального тиску при хронічній хворобі нирок: в цілому – <130/80 мм рт. ст .; при протеїнурії понад 1 г / сут – <125/75 мм рт. ст.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки