Японія

Японія

Бажаю людям в усьому світі здорового життя. Наш бізнес розширюється у всьому світі.

Ми надаємо товари та послуги, такі як тонометри, термометри і небулайзери, в більш ніж 110 країн і регіонів по всьому світу, щоб ви могли легко і спокійно керувати своїм здоров'ям будинку.

Тепер наша нова задача почалася.

«Серцево-судинний бізнес», спрямований на нульовий початок церебральних та серцево-судинних захворювань, «респіраторний бізнес», спрямований на нульову тяжкість дитячої астми, і «бізнес анальгетики», спрямований на полегшення болю без допомоги ліків.
Грунтуючись на цих трьох сферах діяльності, ми будемо створювати інноваційні продукти і послуги, такі як тонометри, небулайзери і низькочастотні лікувальні пристрої, і доставляти їх людям по всьому світу.

Надійність

Точність

Передові технології

Ми забезпечуємо високоточні результати вимірювань за допомогою нашої унікальної технології зчитування біометричної інформації і великої кількості клінічних даних

Прагнучи до технологічного розвитку з точки зору медичних потреб, ми втілимо його як пристрій, який може легко вимірювати різні біологічні дані з високою точністю. Ми працюємо над розробкою технологій, які допоможуть встановити нові діагностичні критерії і методи лікування, що з'явилися в результаті досягнень в галузі медицини, і розробили велику кількість інноваційних медичних пристроїв. В основі нашої основної компетенції - «технологія отримання біологічної інформації», яку ми культивували протягом багатьох років, і «алгоритм», який клінічно застосовувався у співпраці з медичними установами. Багато з всесвітньо діючих автоматичних тонометрів відповідають стандартам точності академічних спільнот, таких як ESH (Європейське товариство гіпертонії), BHS (Британське суспільство гіпертонії) і AAMI (Асоціація розвитку медичного обладнання). Він також отримав рекомендації від оціночних агентств, таких як dabl (dabl Educational Trust), і визнаний надійним брендом.

Мета

OMRON HEALTHCARE, як компанія, що доставляє здоров'я всьому світу, застосовує на практиці управління здоров'ям на основі «Декларації здоров'я групи OMRON» з метою бути компанією, яка фізично і психічно здорова і може працювати енергійно і енергійно. . Крім того, ми прагнемо внести свій вклад в практику управління здоров'ям у суспільстві в цілому, використовуючи знання, отримані нашими власними зусиллями.

Політика управління здоров'ям

Ми продовжимо приймати виклики, не побоюючись невдач, в повсякденному житті, яка є фізично і психічно здоровою, сповнена цікавості і має хороший баланс між роботою та особистим життям, а також створює продукти і послуги, які викликають посмішку у наших клієнтів

Система

Щоб сприяти зусиллям по управлінню здоров'ям, OMRON HEALTHCARE працює над практикою управління здоров'ям, вибудовуючи систему виконання з президентом в якості генерального менеджера. Крім того, ми створили Комітет з просування управління охороною здоров'я, щоб просувати діяльність в масштабах компанії у співпраці з асоціаціями медичного страхування, медичним персоналом і промисловими лікарями.
0
Happy clients
0
Finished projects
0
Experts
0
Posts
Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки