Новини в медицині

Здоров’я онлайн – телемедицина перехід на новий стандарт охорони здоров’я

image_250_180_1 (3)

Здоров’я онлайн – телемедицина перехід на новий стандарт охорони здоров’я

У нашій країні кожна третя доросла людина стикається з перевищеним тиском. У медицині це має конкретний діагноз – артеріальна гіпертензія, яка дуже небезпечна своїми прихованими симптомами та ускладненнями. Наслідками гіпертензії, найчастіше є серцева і ниркова недостатність, утворення тромбів, атеросклероз, інфаркти та інсульти, які призводять до погіршення стану здоров’я і смертельного результату.

Правильне лікування гіпертензії – це щоденний моніторинг індексу АТ, прийом лікарських засобів і регулярне відвідування лікаря. У багатьох випадках, пацієнти не звертаються в поліклініку за двома причин – не яскраво вираженою симптоматикою гіпертензії і труднощами з відвідуванням кабінету лікаря. Багато людей не звертають уваги на прискорене серцебиття, запаморочення і головний біль, посилаючись на втому. Але все ж основною проблемою лікування гіпертензії є відвідування лікаря на постійній основі. Крім того, через всесвітньої пандемії, багато пацієнтів (особливо літнього віку) відмовляються відвідувати поліклініку, щоб не заразитися COVID-19.

Перші кроки до телемедицини, фахівці компанії OMRON зробили давно, розробивши монітори складу тіла, артеріального тиску, ЕКГ, термометри та інші прилади, з можливістю передачі дані лікаря через Omron Connect за допомогою смартфона, що дозволило отримувати кваліфіковане лікування і корекцію терапії, не відвідуючи поліклініки.

OMRON Healthcare продовжує активно реалізовувати власні проекти в області телемедицини, щоб поліпшити якість життя, і продовжити життя кожній людині.

OMRON на варті Вашого здоров’я!

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки