OMRON в медицині

Охорона здоров’я-2008

image_250_180_1 (5)

Охорона здоров’я-2008

В середині жовтня 2008 року в Києві пройшла щорічна міжнародна виставка «Охорона здоров’я, медична техніка та лікарські препарати» – «Охорона здоров’я-2008». Основне завдання виставки: ознайомлення широкого кола професіоналів з новітніми технологіями та досягненнями в області медицини і фармацевтики. Будучи точкою перетину інтересів фахівців різних медичних галузей, виставка надала широкі можливості для їх прямого спілкування, обміну досвідом в області застосування передових методик діагностики, лікування, профілактики захворювань, інформування практичних працівників охорони здоров’я про стан та напрямки розвитку медицини в Україні та за кордоном.

Виставка виключно актуальна, вона покликана сприяти активному обміну досвідом вітчизняних і закордонних фахівців медіндустрії, просуванню українського медичного продукту на міжнародні ринки, а так само залучення іноземних інвестицій в сектор охорони здоров’я.

Компанія OMRON Україна вже 10-й рік бере участь в цьому заході. За довгу історію свого існування Міжнародна спеціалізована виставка «Охорона здоров’я» по праву вважається головною медичною виставкою країни. Організатор виставки компанія ПРЕМ’ЄР ЕКСПО, за підтримки МОЗ України, Президента України, Кабінету Міністрів України, АМН України, Київської міської держадміністрації.

Залиште свою думку тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Архів статей

Акції
Виберіть поля для відображення. Інші будуть приховані. Перетягніть, щоб переставити порядок.
  • Доступність
  • Додати у кошик
  • Атрибути
  • Спеціальні атрибути
  • Користувальницькі поля
Click outside to hide the compare bar
Порівняти
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки